2026-05-21
Hallgatóink a hongkongi PolyU nyári egyetemén
A BME és a The HongKong Polytechnic University között fennálló együttműködés keretében 5 hallgatónk kapott idén meghívást a hongkongi egyetem évenkénti, Hongkongban megrendezésre kerülő 2 hetes nyári egyetemére.
A kiválasztott hallgatóink korábban már TDK eredményeikkel bizonyították a magas szintű kutatói munka iránti elhivatottságukat, mely alapfeltétel volt a kiválasztási folyamat során.
Ezúton is gratulálunk hallgatóinknak, és kellemes részvételt kívánunk a programon!

Last modified: 2026-05-22 06:45:35